סיסמה

B.A יזמות- נדל"ן זה העסק שלנו

BA - יזמות נדל"ן ועסקים היא חברה יזמית בתחומי נדלן ועסקים שהוקמה בבני ברק. מנהל החברה הינו דורון בן ארבון עם וותק של שנים בתחום .החברה מתמחה בנכסים ובעסקים באזור בני ברק והסביבה.  החברה עובדת עם קבלני משנה מהשורה הראשונה .קבלני בנין, משרדי אדריכלות, עורכי דין ועוד... החברה מוכרת בזכות אמינות, עמידה בלוחות הזמנים ומקצועיות.

אזורי התעשייה בגוש דן הולכים ומצטמצמים וגם המגדלים הותיקים הופכים להיות פחות אטרקטיביים ופחות נגישים לצרכים המשתנים של העסקים המודרניים ומרכז הכובד של עולם העסקים עובר לבני ברק, עיר שאמנם נתפסת כהפך הגמור מעולם העסקים, הכלכלה והשוק הפתוח, החופשי והתחרותי אך יעידו הגופים המסחריים הרבים והמגוונים, העסקים הבולטים וחברות הענק מתחומי המחשבים, ההיי טק, הפיננסים ועוד כי קרוב מאוד לעיר בורסת היהלומים מסתתר היהלום האמיתי.

בני ברק הייתה, ועודנה, עיר בעלת מאפיינים וצביון חרדיים, אך, בד בבד עם דבקותה באורח החיים המסורתי והשמרני של פעם, חלקים גדולים ממנה, בעיקר בפאתי העיר, בין ציר ז'בוטינסקי לאזור קניון איילון, כבר משדרים תחושה של אזור עסקים מודרני, מתקדם ופעיל. גם מחירי הנדל"ן בעיר, בעיקר בקרב מבני עסקים ומשרדים, הולכים ומאמירים וזוהי נקודת הזמן הטובה ביותר לכל מי שמחפש מיקום אטרקטיבי, נגישות למרכז ומחירים שהם עדיין סבירים והגיוניים להתחיל ולחשוב על שכירת משרד או על קניית שטח המיועד למסחר ולעסקים בבני ברק.

אנחנו ב - B.A יזמות מתמחים בנדל"ן מסחרי ופרטי באזור בני ברק וסביבתה ונלווה אותך, בעל העסק, לאורך כל הדרך מרגע ההחלטה, דרך חיפוש הנכס המתאים לצרכים המדויקים והממוקדים שלך ועד להתקנת המזוזה ואירוע חנוכת העסק החדש כי אנחנו יודעים עד כמה המיקום בעסקים הוא חשוב ועד כמה ההתאמה של בית העסק, המשרד או המפעל ללקוחות הפוטנציאליים ולצרכים הפונקציונאליים של המוצר משמעותית להצלחה ולשגשוג. מומחי הנדל"ן שלנו מכירים כל פינה בעיר בני ברק, יודעים היכן יש תוכניות מתאר עתידיות והיכן יש קרקעות מופשרות לבנייה, היכן הנכסים האטרקטיביים ביותר ולהיכן נושבת הרוח, בכל הנוגע לנדל"ן פרטי, מסחרי ועסקי- אז עלו ותצליחו בכל אשר תלכו, ובנדל"ן עסקי בבני ברק, ההליכה איתנו היא הצעד הראשון להצלחה.

המומחיות של B.A יזמות- נדל"ן 

יכולת איתור הזדמנויות.
יכולת ראיה עסקית עתידית, כולל הפוטנציאל בהשקעה.
יכולת איתור נכסים עם תשואות טובות.
ידע רחב ומעמיק באיזור בני ברק והסביבה.

נדל"ן הינו כיום ההשקעה הסולידית ביותר בישראל עם תשואה טובה וכדאית.

חנויות ומשרדים להשכרה בבני ברק

במה אנו מתמחים ב B.A יזמות- נדל

אנו מתמחים באיתור הזדמנויות.
אנו בעלי יכולת ראיה עסקית עתידית, כולל הפוטנציאל בהשקעה.
יש לנו יכולת איתור נכסים עם תשואות טובות.
יש לנו ידע רחב ומעמיק באיזור בני ברק והסביבה.

נדל"ן הינו כיום ההשקעה הסולידית ביותר בישראל עם תשואה טובה וכדאית.

תיווך BA יזמות, דורון תיווך - בני ברק