איפוס סיסמה

תוצאות חיפוש
נובמבר 11, 2020

נותנים תחושה של בית

מעבר דירה הוא, כמעט תמיד, מהלך מורכב, מאתגר ומלא חששות מחד לצד תקוות גדולות מאידך. מי יהיו השכנים? איך יקבלו אותנו בבניין או בשכונה? איפה יהיו הילדים ולהיכן אפשר לצאת ולבלות ערב נחמד בערבים החמים של האביב והקיץ? היום, עם המצב הכלכלי ומשבר הדיור, עם הביקושים ההולכים וגוברים בשוק לצד היצע הדירות והנכסים המועט באופן יחסי, אסור להמר על היכולת למצוא דירה להשכרה או לקניה באופן עצמאי ומומלץ להיעזר באנשי נדל"ן מקצועיים המכירים את האזור המבוקש על בוריו, מודעים לנקודות החוזק והחולשה של כל נכס ושל כל שכונה, יודעים להתאים את המיקום לצרכים ואת הצרכים ליכולות התקציביות והפיננסיות הריאליות שלנו.

מציאת דירה לשכירות באזור המרכז בכלל, וכיום גם באזור העיר בני ברק, היא אינה משימה קלה ויכולה להיות גם מסוכנת מאוד מבחינה כלכלית. כאשר מדובר על שוק שבו הביקוש עולה על ההיצע, הרי שרמת המחירים הולכת ומאמירה ללא כל פרופורציה למה שמקבלים בפועל והמשכירים, או המוכרים, במידה רבה של היגיון כלכלי, מבינים כי המצב עובד לטובתם וכי תמיד יהיה מי שיהיה מוכן לשלם יותר.

כאשר מנסים לסגור עסקת נדל"ן בשוק הפרטי לבד ובאופן עצמאי, אפשר להצליח ולהשיג עסקה מדהימה ורווחית לכל הצדדים אך, למען האמת, המקרים הללו נדירים ויוצאי דופן. ובל נטעה, מדובר גם על הצד השני, הצד שהוא בעל הנכס והמבקש להשכיר או למכור אותו בשל צורך כלכלי, אילוץ או רצון לעבור למקום איכותי ונוח יותר לצרכי המשפחה או העבודה. גם הוא יכול לפעול תחת תנאי לחץ, להתפשר איפה שלא כדאי להתפשר ולהשיג עסקה שלא תהיה אופטימאלית או אידיאלית עבורו.

עבודה עם, ומול, סוכני נדל"ן מקצועיים בבני ברק, דוגמת אנשי המקצוע שלנו, חברת B.A יזמות, תבטיח לכם את עסקת הנדל"ן הטובה ביותר, היעילה ביותר והמהירה ביותר בעיר ובסביבתה, עסקה שתשקף את הרצונות והצרכים שלכם, הלקוחות, ותהיה גם מתאימה מבחינת התקציב והיכולות הפיננסיות. חברת B.A יזמות תצעד אתכם מהצעד הראשון ועד להשלמת עסקת נדל"ן בבני ברק ותיתן לכם תחושה חזקה של בית.

קטגוריה: מאמרים, תיווך
שתף

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • פוסטים אחרונים

  • תגובות אחרונות

    • חיפוש מתקדם

    • איפוס סיסמה