סיסמה

כל מי שעומד בפני רכישת דירה משלו מכיר מקרוב את ההתלבטות הגדולה האם להצטרף לקבוצת רכישה המבטיחה חיסכון בעלויות, אחריות, הגינות ואמינות וזירוז תהליכים מול הגורמים השונים, או האם להעדיף קניית דירה מוכנה או על הנייר מחברת בניה מוכרת ולשלם תוספות מחיר משמעותיות בשביל להיות בטוח יותר שהדירה אכן תיבנה בהתאם ללו"ז המובטח ותענה לכל ציפיותיו.

בקבוצת רכישה טמון סיכוי לצד סיכון ולא תמיד ניתן להכריע בוודאות מה עדיף. קבוצות רכישה רבות שהחלו דרכן בקול רעש גדול ובפרסומות יפות שקראו לכולם להצטרף להצלחה, התפרקו והתרסקו בקול דממה דקה כשהן מותירות אחריהן עשרות רוכשים מאוכזבים עם שברי חלום ביד וחור גדול בארנק...
ומאידך אין להתעלם מהעובדה כי ישנן קבוצות רכישה שהצליחו מאוד ובנו פרוייקטים שלמים בעלויות מוזלות תוך עמידה בכל ההבטחות, המשקיעים בקבוצות אלו נהנו מחסכון כספי גבוה ומהשקעה שהוכיחה את עצמה כמשתלמת ביותר.

גרעין הרעיון הראשוני בהקמת קבוצות רכישה החל לנבוט לאור תסכולם הרב של אנשים רבים שהיו מעוניינים לרכוש דירה משלהם אך לא יכלו לממש זאת עקב אילוצים כספיים ומחסור באמצעים. הם חברו יחד ומצאו קרקע המתאימה להקמת מבני מגורים- רכשו אותה במחיר עלות ועליה נבנה אט אט בית חלומותיהם. 

הרעיון שלהם צבר תאוצה וקבוצות רכישה נוספות החלו קמות כפטריות אחר הגשם כאשר לא פעם התגלה כי מאחורי מקימי קבוצה כזו או אחרת עומדים נוכלים שהצליחו לעקוץ אזרחים תמימים תחת מצג שווא של דירות במחירי מציאה- זו הסיבה העיקרית שיש המעדיפים את הבטחון בקנית דירה מחברה מוכרת על פני לקיחת ריזיקה והסתכנות בקבוצת רכישה.

קשה להכירע האם מומלץ להצטרף לקבוצות רכישה או לא. אך בכל מקרה כדאי לברר היטב את כל נתוני הקבוצה בטרם שוקלים בחיוב הצעה שכזו.

ראשית, יש לברר מי הם מארגני הקבוצה ומה רמת האמינות שלהם-האם יש להם נסיון בהקמת קבוצות מוצלחות והיכן ניתן לברר אודותיהם. שנית, בדקו האם הקרקע המדוברת חוקית ובעלת כל האישורים המתאימים לבניה והאם המחירים שהם דורשים אכן משתלמים וסבירים, שלישית- בדקו מי הם חברי הקבוצה והאם הם אנשים הגונים שתשמחו לגור בקרבתם.

לאחר עבודת שטח יסודית תוכלו להכריע ביתר קלות באיזו דרך הכי שווה לרכוש את הדירה שלכם.

חנויות ומשרדים להשכרה בבני ברק

במה אנו מתמחים ב B.A יזמות- נדל

אנו מתמחים באיתור הזדמנויות.
אנו בעלי יכולת ראיה עסקית עתידית, כולל הפוטנציאל בהשקעה.
יש לנו יכולת איתור נכסים עם תשואות טובות.
יש לנו ידע רחב ומעמיק באיזור בני ברק והסביבה.

נדל"ן הינו כיום ההשקעה הסולידית ביותר בישראל עם תשואה טובה וכדאית.

תיווך BA יזמות, דורון תיווך - בני ברק